Rreth nesh

Jiaxing MT Stainless Steel Co., L td është e angazhuar në R & D dhe shkrirjen e produkteve superaliazhe dhe aliazhe rezistente ndaj korrozionit. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 33.500 metra katrorë. Ajo ka importuar furra me induksion vakum, furra shkrirjeje elektroslagre, çekiç ajri, dhe makina me rrotullim të ftohtë dhe tërheqje të ftohtë. Prodhimi vjetor i tubave pa tela me aliazh të lartë nikel mund të arrijë deri në 3000 tonë. Produktet eksportohen brenda dhe jashtë vendit në më shumë se 25 vende dhe rajone si Evropa, Koreja e Jugut, Rusia, Lindja e Mesme, etj.

shikoni më shumë

Shërbimi ynë

Si një prodhues profesionist i aliazheve të nikelit me një histori prodhimi mbi 20 vjet, Mtsco ka marrë certifikatën PED dhe ISO9001 për lidhjen e nikelit të lëshuar nga TUVNORDCF. Kërkesat.

shikoni më shumë
  • ico (3)

    Cilësia:Të gjithë prodhuesit tanë kooperativë kanë certifikata të sistemit të cilësisë (ISO) për të siguruar cilësinë e produkteve. Ekzistojnë gjithashtu pajisje testimi për teste me ultratinguj, rrymë turbulluese, hidro, PT, me rreze X, test në tërheqje.

  • ico (2)

    Ekipi i QC:Nën premisën e sigurimit të cilësisë së fabrikës, ne kemi një ekip profesional QC me njohuri të trajnuara mirë. Ne mund të sigurojmë që produktet të inspektohen 100% përpara dorëzimit. Nëse është e nevojshme, ne mund të pranojmë inspektimin e palës së tretë.

  • ico (1)

    Shërbimi me një ndalesë të Sistemit të Gazsjellësit:Ne mund të furnizojmë tetë kategori të produkteve kryesore, duke mbuluar tuba dhe tuba pa tela / saldim të aliazhit të nikelit, pajisje, fllanxha, fletë, bar dhe gjithashtu tuba të mbështjellë.

TOP